Menu
Wyszukiwarka
Licznik odwiedzin
Dzisiaj: 66
W tym miesiącu: 148
Wszystkich: 1889
Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o aktualnych wydarzeniach w ACK zapisz się na NewsletterAktualności

Przejdź do archiwum

4 grudnia 2021 Zapraszamy serdecznie na koncert Andrzejkowy. Wystapią dla Państwa: Beata Mańkowska - w wykonaniu tej gwiazdy możemy usłyszeć zarówno klasykę jak i rozrywkę, Jacek Silski - solista Królewskiej Orkiestry Symfonicznej, Karpowicz Family - tego zespołu nie trzeba reklamować, bo kto nie zna "A Ku Ku" oraz Zespół Dynamic - od wielu lat na rynku muzycznym, usłyszymy znane i lubiane utwory. O dawkę dobrego humoru zadba nasz prowadzący Andrzej Miś.

4 grudnia 2021

godzina 17.00

bilety do kupienia na stronie www.biletyna.pl lub w Klubie Politechnik

Dodano: 2021-03-17 11:01:00

15 stycznia 2022 - Cezary Pazura

Cezary Pazura, czyli wujek Czarek na żywo Zapraszamy na kolejną, najnowszą odsłonę stand upu jednego z najpopularniejszych i najbardziej lubianych aktorów, a także bardzo cenionego komika Cezarego Pazury. Jego program "Wujek Czarek na żywo" na kanale YouTubie notuje milionowe ilości wyświetleń. W najnowszym, premierowym programie Cezary Pazura porusza to co publiczność lubi najbardziej, czyli stosunki damsko-męskie. Wszystko oczywiście w krzywym zwierciadle. Cześć występu poświęcona jest także najnowszym trendom w żywieniu, modzie na bezglutenowe posiłki i byciu fit. Artysta w sposób humorystyczny i wręcz przerysowany przedstawia współczesne, czasami aspołeczne zachowania ludzi i otaczającego nas świata. Nie zabraknie też ciekawostek z życia aktora i przygód na planie filmowym :) To co czeka wszystkich fanów to "creme de la creme" 30 letniej obecności Cezarego Pazury na polskiej scenie kabaretowej. "Oberwie" się nawet coronavirusowi !

15 stycznia 2022 (zmiana terminu z 23 maja 2021)

godzina 19.00

bilety do kupienia: www.kupbilecik.pl

Dodano: 2021-03-01 10:06:00

30 stycznia 2022 - "Skrzypek na dachu"

MUSICAL NA PODSTAWIE ORYGINAŁU SHOLEM ALEICHEM STORIES, ZA ZGODĄ ARNOLDA PERLA. Rewelacyjny zespół Teatru Divadlo - Scena Polska na swój jubileusz 70-lecia istnienia wystawił "prawdziwe cudo"! Jak dotąd niewiele polskich teatrów dramatycznych zmierzyło się z tym legendarnym musicalem. Zwykle zaporę stanowią wysokie koszty wystawienia i konieczność zapewnienia ponad 30-osobowej obsady aktorów perfekcyjnie śpiewających i tańczących. "Skrzypka na dachu" wystawiono po raz pierwszy w 1964r. W Nowym Jorku. Obsypany licznymi nagrodami został uznany najlepszym musicalem na Brodway'u. Jednak eksplozję światowej popularności spowodowała słynna filmowa wersja z Chaimem Topolem w roli Tewiego - Mleczarza. Z pewnością porównanie filmu i naszego spektaklu jest nieuniknione. Gwarantujemy jednak, że zaskoczy Państwa rozmach i dynamika realizacji scenicznej oraz perfekcyjne aktorstwo! Temat "Skrzypka" okazuje się dzisiaj na nowo aktualny. Mówi o sile tradycji, miłości, rodzinie i potrzebie tolerancji oraz szacunku do drugiego człowieka. Realizacja Teatru Divadlo - Scena Polska rozśmiesza, jednocześnie chwyta za serce. Wzruszają słynne piosenki " Tradycja", "Gdybym Był Bogaty", "Pieśń Szabasowa", "Anatewka" i wiele innych. Publiczność ukradkiem ociera łzy i nuci z wykonawcami znane wszystkim melodie. A zatem czekamy na Państwa i życzymy miłej zabawy!

30 stycznia 2022

godzina 19.00

bilety do kupienia: www.kupbilecik.pl

Dodano: 2021-03-01 09:10:00

UWAGA! Zmiana daty występu na 1 lutego 2022!

15 września 2021 - Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny to wokalista, którego raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Znany jest nie tylko z wielu posiadanych na swym koncie albumów, ale także z kilku ról w filmach czy serialach oraz z bycia jurorem w programie TVP2 The Voice of Poland. Choć w 2017 roku świętował już 25 lat na scenie muzycznej, to nie spoczął na laurach i rozpoczął nowy rozdział w swojej karierze nagrywając w międzyczasie kolejny, wyczekiwany przez wielu krążek – „O mnie, o tobie, o nas”.

Fani wokalisty po raz pierwszy będą mieli okazję usłyszeć go w specjalnych, kameralnych warunkach, a zarazem w wyjątkowych aranżacjach. Będzie to szczególny występ, który zapewni bliską, niemal intymną atmosferę koncertową. W takiej oprawie, największe przeboje artysty, a także wyselekcjonowane przez niego jego ulubione utwory, z pewnością będą brzmiały wyjątkowo!

15 września 2021 (zmianda terminu z 25 marca 2021)

godz. 17.00 i 19.00

bilety: https://goingapp.pl
i stacjonarnie w salonach empik w całej Polsce

Dodano: 2021-03-01 09:00:00

Pierwsza strona Poprzednia strona 1 2 Następna strona Ostatnia strona

(c) pcz.pl/swfis 2011 kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów zabronione